Strona na Każdą Kieszeń

Projektowanie stron wwwJuż za 100pln miesięcznie możesz cieszyć się nowocześnie wyglądającą stroną, która przyciągnie i zadziwi twoich odwiedzjących profesjonalną szatą graficzną, wypozycjonowaną do pozycji #1 w Google. Projekt strony skupia się przede wszystkim na aspekcie SEO oraz doświadczeniu i interakcji użytkownika z samą stroną. Dla Google liczy się nie tylko nowoczesny wygląd strony ale również doświadczenia odwiedzających, które mają znaczny wpływ na ranking. 

Design czy wygląd strony tak na prawdę nie ma znaczenia jeśli strona nie ma dobrego wyniku w rankingu wyszukiwarki.

Strona jest zbudowana na skrypcie WordPress i składa się z kilku tematycznych podstron informujących odwiedzających o twoim biznesie i kierujących ich na twoją istniejącą stronę, która być może straciła swój ranking, lub kierująca odwiedzających wprost do „emailowego” lub telefonicznego kontaktu z tobą.

 

Biznesowa Strona Internetowa Na Każdą Kieszeń

 

Twoja Nowa Strona

Twoja Nowa Strona

 

Każda osoba odwiedzająca naszą stronę to potencjalny klient. Strona z wysokim współczynnikiem konwersji, to strona potrafiąca zatrzymać odwiedzającego poprzez m.in profesjonalny wygląd oraz informacje na niej zawarte zgodne z wyszukiwaną frazą kluczową.

Oferta ta jest skierowana tylko i wyłącznie do lokalnych biznesów/firm na frazy kluczowe zawierające nazwę miasta lub dzielnicy. Na przykład fraza „kosiarki Szczecin” jest idealnym przykładem wyrażenia na które możemy mieć stronę na #1 pozycji w Google. Fraza kluczowa wpisana w Google w cudzysłowie (tzw. exact match) nie powinna przekraczać 20.000.

Frazy lokalne czyli takie, które zawierają nazwę miasta lub dzielnicy są bardzo intratne dla firm. Dzieje się tak z uwagi na fakt, iż osoba wyszukująca np. hasło „kosiarki” najczęściej nie wyszukuje z intencją zakupu. Wyszukiwania zawierające pojedyncze słowa to najczęściej próba znalezienia informacji na dany temat. Natomiast zapytania z nazwą miasta lub dzielnicy, to najczęściej próba znalezienia lokalnego dealera lub biznesu oferującego dany produkt.

projektowanie stron internetowychWordPress to platforma oferująca niesamowitą elastyczność oraz możliwość dopasowania szablonu do niemalże każdej niszy.

Zatem nie zależnie od faktu czy posiadasz swoją stronę czy też nie, daje ci szansę na zaistnienie na pierwszym miejscu w Google na frazę dzięki której pozyskasz nowych klientów i rozwiniesz swój biznes.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą lub masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu.