O Mnie

DAJ SIĘ W KOŃCU ZAUWAŻYĆ!

Pomogę ci wypromować twój biznes w wyszukiwarce Google tak jak do tej pory robiłem to z 100tkami stron moich dotychczasowych klientów.

Założe Facebook fanpage oraz stronę Google+ tak abyś mógł w każdej chwili poinformować swoich "fanów" o promocjach i innych ważnych uaktualnieniach dotyczących twojego biznesu.

DOMINUJ CZOŁOWE WYNIKI W SWOJEJ NISZY

Utworzę profesjonalną multimedialną reklamę twojej firmy, zamieszczę ją na YouTube oraz wypozycjonuje tak, aby pojawiała się w czołowych rezultatach w Google obok twojej strony.

Użyję swojego hostingu do założenia dodatkowej strony specjalnie dla ciebie zoptymalizowanej pod jedno słowo kluczowe, która podobnie jak reklama YouTube będzie górować w wynikach wyszukiwania.

ANALIZA I OPTYMALIZACJA

Przeanalizuję twoją stronę (audyt) i opracuję dla ciebie optymalną strategię linkowania oraz optymalizacji, tak abyś jak najszybciej mógł pozyskiwać nowych klientów.

Zoptymalizuje twoje treści na stronie oraz rozbuduję twoją stronę o nowe treści (tekst i multimedia) tak aby nadać więcej autorytetu twojej stronie i zapewnić "świeże" treści ku zadowoleniu wyszukiwarek.

NOWOCZESNY DESIGN

Przebuduję twoją starą stronę jeśli zachodzi taka potrzeba, nadając jej nowoczesny wygląd oraz możliwość skalowania na urządzeniach mobilnych (tablety, telefony).

USUNIĘCIE NEGATYWNYCH OPINI

Twój biznes lub ty sam masz złe opinie w internecie, które wyświetlają się na pierwszej stronie wyników? Nic nie szkodzi. Dzięki moim zabiegom usunę te złe opinie z pierwszej strony wyników tak aby nie odstraszały one twoich nowych klientów wyszukujących twoje imię i nazwisko lub nazwę firmy.

DLACZEGO JA? CO MNIE WYRÓŻNIA?

Wszystkie czynności wykonuje osobiście

Możliwość edycji i zmiany każdego linku

Linkuje tylko z wartościowych treści i stron głównych

Linkuje tylko ze stron o wysokim autorytecie

Moje metody działają. Kropka.

Nie korzystam z automatów

Nie stosuje kontraktów ani umów

Nie zatrudniam pracowników

Nie używam niskiej jakości tekstów

Nie zamieszczam 100tek masowych linków

Wszystkie linki pochodzą ze stron o wysokim autorytecie w Google i są zamieszczane na stronie głównej w unikalnej treści a nie w bezwartościowym "sidebarze" lub stopce strony. U mnie nie płacisz dodatkowo za pracowników, powierzchnie biurowe, sekretarkę czy inne dodatkowe koszty jakie ponosisz podpisując umowę z agencją.

 

Z uwagi na niewielką liczbę klientów, oferuje bardziej personalne podejście i swój osobisty czas oraz zaangażowanie w każdy projekt. Pozycjonowaniem zajmuję się z powodzeniem od 3 lat, cały czas testując nowe metody i doskonaląc swój warsztat.

 

Agencje często zatrudniają nowe osoby do pracy, które zajmują się pozycjonowaniem twojej strony już po kilkudniowym lub kilkugodzinnym szkoleniu, które sprowadza się najczęściej do wyjaśnienia obsługi softu do pozycjonowania.

 

Takie metody działały kilka lat temu jednak w dzisiejszych czasach algorytmy Google są coraz to bardziej udoskonalane a co za tym idzie metody pozycjonowania muszą również się zmieniać z biegiem czasu a nie stać w miejscu tak jak ma to miejsce w wielu firmach oferujących usługi pozycjonowania i optymalizacji stron.

 

Współpracując ze mną nie podpisujesz kontraktu ani umowy. W każdej chwili możesz przestać mi płacić, jeśli rezultaty moich działań nie będą dla ciebie satysfakcjonujące.

 

Po zapoznaniu się z twoją stroną, chętnie omówię z tobą strategię pozycjonowania, optymalizacji czy rozbudowy strony na spotkaniu w twojej siedzibie firmy na terenie Szczecina.

 

Jeśli masz wątpliwości co do skuteczności metod pozycjonowania z powodu doświadczeń z przeszłości - sprawdź moją ofertę za 1PLN z gwarancją wzrostów w wynikach wyszukiwania.