5 Sekretów na Temat Pozycjonowania

5 Sekretów na Temat Pozycjonowania

O Czym Powinieneś Wiedzieć Zanim Zlecisz Usługę Pozycjonowania

 

Sekret #1

Czy wiesz że pozycjonowanie na frazy lokalne z nazwą miasta lub dzielnicy w tytule może podwoić twój biznes? Wiele osób wyszukujących konkretnych usług w sieci dodaje nazwę miasta lub dzielnicy do jej wyszukania. Wiele firm popełnia błąd, pozycjonując się na frazy ogólne, nietargetowane, które w efekcie nie przynoszą klientów ponieważ są wyszukiwane głównie w celu znalezienia informacji.

Sekret #2

Czy wiesz że prawidłowa optymalizacja treści na stronie to ponad połowa sukcesu, jeśli chodzi o pozycjonowanie? Jeśli twoja strona nie jest prawidłowo zoptymalizowana, nawet 1000ce linków nie pomogą w jej wywindowaniu w wynikach wyszukiwania.

Sekret #3

Tak może wyglądać twoja strona

Tak może wyglądać twoja strona

Zastanawiasz się dlaczego twoja strona traci ranking pomimo dodawania coraz to większej ilości linków i korzystania z usług SEO? Skontaktuj się ze mną a chętnie ci wyjaśnię co jest tego przyczyną. Powiem ci również jak skutecznie wybrać firmę lub osobę do pozycjonowania twojej strony i jakich metod się wystrzegać.

Sekret #4

Czy wiesz że Google potrafi kilka razy dziennie zmieniać ustawienia wyszukiwarki – od zmian kosmetycznych po aktualizacje w algorytmach. Jeśli używasz tych samych metod pozycjonowania jakich używałeś kilka miesięcy temu, już jesteś do tyłu. Na rynku jest wiele firm pozycjonujących korzystających z tych samych metod od lat! Obejrzyj mój darmowy kurs multimedialny aby „oddać” swoją stronę we właściwe ręce.

Sekret #5

Czy słyszałeś o BlackHat lub WhiteHat? Prawda jest taka, iż te terminy są często używane przez osoby, które najczęściej nie mają pojęcia o SEO. Tak naprawdę powinno się zawsze używać takich metod pozycjonowania, które nie tyle działają obecnie, co raczej nie zaszkodzą nam w przyszłości.